Rituál pro tělo, pleť i mysl

• Welcome drink

Dle Vaší momentální nálady a chutě si můžete vybrat ze těchto nápojů:

koktejlový nápoj Mimosa (snoubení prosecca s čerstvým pomerančovým freshjuicem zrozeným přímo v srdci Paříže ve známém hotelu Ritz.),
detoxikační, mátový, heřmánkový nebo bylinný čaj s bazalkou posvátnou nebo
domácí limonádu bezinkovou, citrónovou nebo zázvorovou.

• Bylinná aromaterapeutická lázeň nohou 20 min

Uvolnění a prohřátí dolních končetin včetně peelingus cukrovým scrubem a zábalem nohou s nahřátým ručníkem. Vstupní konzultace a výběr vhodných produktů a vůní k jednotlivým procedurám.

• Relaxační masáž dle Vašeho výběru 60 min

Na základě naší konzultace, které partie Vašeho těla jsou nejvíce zatěžovány, Vám společně sestavíme masáž na míru přesně pro Vás.Na tělové masáže používám přírodní aromaterapeutické oleje s nádhernými vůněmi, které Vám zregenerují nejen tělo, ale i mysl a masáž tak pro Vás bude nejen příjemným odpočinkem, ale i voňavým zážitkem. Vybírat můžete z těchto vůní masážních olejů: jasmín arabský, olivový, meruňkový, rozmarýnový, třezalkový.

• Harmonizující pleťová terapie 60 min

Komplexní pleťová terapie na míru, provázená krásnými smyslnými vůněmi, které ve Vás probudí radost ze života a Vaše pleť bude maximálně vyživená a hydratovaná. Péče začíná očištěním pleti, odstraněním odumřelých buněk saharským pískem. Poté se na vyčištěnou pleť nanese jílová maska a následuje manuální masáž obličeje a dekoltu. Na závěr jsou do pleti zapracována výživná a hydratační séra, která výsledný efekt procedury ještě znásobí.

• Závěrečný relaxační rituál 10 min

Jemná relaxační masáž vlasové pokožky a závěrečné osvěžení květovou vodou.

DÉLKA A CENA MASÁŽE

150 min. / 2.950,00 Kč

-->
0
0
image
https://www.carebyivet.cz/wp-content/themes/maple/
https://www.carebyivet.cz/
#b8b8b8
style1
paged
Načítání...
/data/9/d/9df179e0-a9d7-48ce-a5c3-d9f2537c4ae6/carebyivet.cz/www/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
on
off
off